Ale to już było...


16 czerwca - SOBOTA Z MAMĄ I TATĄ:)

16 czerwca odbył się wyjątkowy eko-warsztat w ramach cyklu Sobota z Mamą i/lub Tatą. Stworzyliśmy wyjątkowe i nietuzinkowe projekty płóciennych i bawełnianych toreb ekologicznych. Pomysłowość małego geniusza plus pomocna dłoń Mamy lub Taty pozwoliły nadać im nowy, wyjątkowy charakter!!!

2 czerwca zapraszamy do Klubogalerii Frajda!

2 czerwca w Klubogalerii Frajda świętowaliśmy Dzień Dziecka! W tym dniu odbył się kolorowy warsztat plastyczny z udziałem dzieci i rodziców oraz próbowaliśmy swoich sił tworząc mieniące się wieloma kolorami wielkie bańki mydlane!

21 kwietnia - Sobota z Mamą i Tatą

21 kwietnia  odbyły się kolejne warsztaty dla prawdziwych budowniczych z udziałem niezastąpionych Hocków Klocków:)

Oto kilka kadrów z ostatniego, marcowego spotkania z Hockami i grupą projektową OdRzeczy.


24 marca- Sobota z Mamą i Tatą

Samodzielnie wykonaliśmy klosze i abażury:) Dziękujemy za zaangażowanie, zarówno rodzicom, jak i dzieciom! Było cudnie:) Do zobaczenie podczas kolejnych zajęć z tego cyklu:)


17 marca - Warsztaty dla Młodych Konstruktorów z Hockami KlockamiDziękujemy za udział w warsztatach!


3 marca - Warsztaty Muminkowe z wydawnictwem EneDueRabe

W sobotę 3 marca przeczytaliśmy głośno "Książkę o Mimbli, Muminku i Małej Mi - Co było potem?" autorstwa T. Janssonaobejrzeliśmy ilustracje na dużym ekranie i zrobiliśmy własne książki z otworkami i dziurkami:) Było cudnie! Dziękujemy za przybycie:)


4 lutego - Sobota z mamą i tatą

4 lutego miały miejsce wyjątkowe warsztaty, które poprowadziła Marta Śniosek - Masacz, absolwentka Edukacji Artystycznej i przyszły scenograf, autorka lalek do przedstawienia „Marianna i Smoki”, który oglądać możemy w kaliskim teatrze. Na co dzień zajmuje się scenografią oraz pobudzaniem do życia wyjątkowych i niepowtarzalnych Maskotek: Misiów, Myszek, Koników i Zebr:)

Zabawa była wyśmienita! A maskotki wyszły fantastycznie:) Dziękujemy!


28 stycznia - Warsztaty z wydawnictwem EneDueRabe

W sobotę 28 stycznia o godz. 12.00 Patataj miało miejsce głośne czytanie książki Amandy Eriksson "Różowe Życie" oraz warsztat plastyczny, podczas którego dzieci mogły samodzielnie przygotować szablony i pomalować przyniesione ze sobą koszulki, apaszki i inne ubranka.

Zabawa była wyśmienita! Dziękujemy za tak tłumne przybycie i wspaniałą atmosferę!